وکیل خانم

وکیل، وکیل خوب، وکیل ملکی، وکیل چک شماره تماس دفتر کرج:02632203370 ، 09120489692 - 09128963121

وکیل خانم

وکیل، وکیل خوب، وکیل ملکی، وکیل چک شماره تماس دفتر کرج:02632203370 ، 09120489692 - 09128963121

موسسه حقوقی بین المللی هما

موسسه حقوقی هما با حضور وکلای مجرب وپایه یک اماده ارایه خدمات مشاوره ای حقوقی و ثبتی بصورت انلاین و حضور میباشد و با پذیرش امور وکالتی در کلیه زمینه های حقوقی شامل (ثبت شرکت - ثبت تغییرات و صورتجلسات شرکتها- اخذ گردی و رتبندی شرکتها-ثبت طرح صنعتی و اختراع -تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی -قرارداد ها – تعهدات – معاملات – وصیت – ارث – طلاق – طلاق تافقی – ازدواج - ارث – انحصار وراثت -اموال - اجاره و غیره ) کیفری (شامل : قتل – خیانت در امانت – جعل – جرایم رایانه ایی – قصاص – تعزیرات قاچاق کالا – مواد مخدر – مشروبات الکلی – سرقت – ادمربایی و غیره )تجاری شامل ( ثبت شرکت ها- موسسات – ورشکستگی – چک – سفته و غیره ) گمرکی (شامل : حمل و- واردات صادرات و غیره ) کار وکارگری ( شامل : وصول مطالبات – بیمه از کارافتادگی و غیره )شوراههای حل اختلاف ( تخلیه – ابطال و تنفیذ اجاراه و...)خانوادگی ( ولایت – ازدواج – رشد – حضانت – مهریه – نفقه – طلاق – سازش – انکار زوجیت – ازدواج مجدد – نشوز – تمکین و..)تا حصول نتیجه نهایی در استان های البرز – تهران – قم – گیلان – هرمزگان – خوزستان – فارس – لرستان همراه شما میباشد.
02632203370:دفتر کرج
09120570475
02144263437:دفتر تهران
09129401482

  • ۰
  • ۰

ثبت شرکت سریع

ثبت شرکت سریع

ثبت شرکت سریع

قطعا در دنیای امروزی که همه ی فرایند ها با سرعت انجام می شود و عمر انسان به سرعت می گذرد بایستی

برنامه ریزی دقیقی داشت تا بتوان از زندگی لذت برد و به اهدافی که در نظر دارید رسید یکی از مواردی که در برنامه ریزی موثر است زمانبندی می باشد به عبارتی دیگر یک برنامه ریزی زمانی  به هدف منتهی می شود که بر طبق زمانبندی دقیقی انجام شود.

موسسه حقوقی همای راستین میهن موسسه ای معتبر می باشد, تمامی اموراداری ثبتی ,حقوقی ,مالی و ... در این موسسه توسط بهترین و متخصصترین کارشناسان ثبتی و مالی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود به عبارتی دیگر برای

ثبت شرکت سریع و رسیدن به هدف خویش در زمانی اندک با کارشناسان ثبتی اداری موسسه حقوقی هما در تماس باشید.

اشخاص حقیقی برای تبدیل شدن به شخص حقوقی نیاز به ثبت شرکت دارند و این مهم میسر نمی شود مگر با ثبت شرکت, برای ثبت شرکت نیز بایستی به  اداره ثبت شرکتها رجوع نمایید البته در حال حاضر ثبت شرکت به صورت اینترنتی انجام می شود و برای ثبت شرکت باید به سامانه ثبت شرکتها ورود کنید و مراحل ثبتی را به ترتیب طی نمایید .

مراحل اداری ثبت شرکت در کرج

در این متن درباره چگونگی ثبت شرکت در کرج به صورت مختصر توضیح داده می شود تا اشخاص متقاضی با این مقوله بیشتر آشنا شوند, متقاضی بامراجعه به حسابداری اداره ثبت شرکت ، مدارک لازم را خریداری کرده و بعد ازتکمیل آن ، مدارک مورد نیاز را در داخل یک پانچ میگذارد و بعد از تهیه فیش تعیین نام از شعبه بانکی اداره مربوطه، آن را پرداخت می نمایند.

 متقاضی بعد از نوشتن نام های انتخابی خود بر پشت برگه، برای بررسی به بازرس تحویل می دهد, بعد از بررسی پرونده مربوطه  و مطمئن شدن ،از کامل بودن آن ،پرونده ا در اختیار کار بران کامپیوتر قرار میدهند.کاربران کامپیوتر تمام محتویات پرونده را که شامل مشخصات اساسنامه، شرکت نامه ، تقاضا نامه، و صورت جلسات میباشد، وارد کامپیوترمیکنند. بعد از وارد کردن محتویات مدارک در سیستم،به متقاضی، گفته میشود ،که دسترسی به محتویات پرونده درقسمتهای مختلف اداره امکان پذیر می باشد. بعد از انجام این مراحل متقاضی برای تعیین نام موسسه همراه با پرونده خود به واحد تعین نام مراجعه میکند.وکارشناس تعین نام بعد ازجستجو در سیستم کامپیوتر نامهای در خواستی متقاضی را جستجو وسپس به ترتیب اولویت یکی از نامهای تعیین شده را انتخاب و کارشناس پرونده مشخص می شود. از طریق سیستم محتویات پرونده ارسال میشود. با ارائه اصل پرونده به کارشناس تاسیس ، محتویات و مدارک شرکت را با توجه به نوع آن بررسی تا محتویات پرونده منع قانونی نداشته باشد.برای تأیید نهایی محتویات پرونده کنترل تا غلط املایی وجود نداشته باشد. درصورت ایراد درمحتویات پرونده داخل سیستم ،کارشناس، پرونده را ایراد میزند. متقاضی مؤظف است برای رفع نواقص پرونده(مدارک)مراجعه نماید. در صورتیکه ایرادی درمحتویات داخل سیستم مشاهده نگردید، آگهی ثبت شرکت از طریق سیستم صادر می شود.

 متقاضی ثبت شرکت برای گرفتن امضاء به اتاق رئیس توسط کارشناس راهنمایی می شود و در عین حال پرونده از طریق اتوماسیون اداری برای رئیس اداره ارسال می شود, بعد از امضاء رئیس اداره برای کارشناسی عودت داده میشود, بعد از این مرحله حق ثبت ،حق درج آگهی موسسه ، شرکت، در روزنامه کثیر الانتشار در حسابداری صورت می پذیرد ،متقاضی محتویات پرونده رابرای ثبت به قسمت ثبت دفاتر ارجاع میدهد. مدارک تایید شده توسط  ریئس اداره ،داخل پرونده جدا گانه ای همراه باآگهی تاسیس قرار داده و به مسئول ثبت پرونده تحویل می دهد. بعد از طی تمام مراحل به شرکت شماره ثبت داده می شود. مشخصات ومحتویات پرونده در دفتر مخصوص ،شرکت ثبت میشود. وذیل دفتر به وسیله شخصی که مجاز به امضاء است ، امضاء می شود. آگهی تأسیس در قسمت دبیر خانه مهر و شماره شده و یک نسخه آنرا به متقاضی برای درج در روزنامه رسمی تحویل می دهند , یک برگ دیگر از این مدارک به متقاضی داده می شود, لازم به ذکر است  که بعد از انجام مراحل فوق ، مهر تایید  توسط ریئس اداره ثبت شرکتها ،تاییدی است بر ثبت شرکت مربوطه.

  • ۹۸/۰۷/۲۰
  • vakil khanoom

ثبت شرکت

ثبت شرکت سریع

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی