وکیل خانم

وکیل، وکیل خوب، وکیل ملکی، وکیل چک شماره تماس دفتر کرج:02632203370 ، 09120489692 - 09128963121

وکیل خانم

وکیل، وکیل خوب، وکیل ملکی، وکیل چک شماره تماس دفتر کرج:02632203370 ، 09120489692 - 09128963121

موسسه حقوقی بین المللی هما

موسسه حقوقی هما با حضور وکلای مجرب وپایه یک اماده ارایه خدمات مشاوره ای حقوقی و ثبتی بصورت انلاین و حضور میباشد و با پذیرش امور وکالتی در کلیه زمینه های حقوقی شامل (ثبت شرکت - ثبت تغییرات و صورتجلسات شرکتها- اخذ گردی و رتبندی شرکتها-ثبت طرح صنعتی و اختراع -تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی -قرارداد ها – تعهدات – معاملات – وصیت – ارث – طلاق – طلاق تافقی – ازدواج - ارث – انحصار وراثت -اموال - اجاره و غیره ) کیفری (شامل : قتل – خیانت در امانت – جعل – جرایم رایانه ایی – قصاص – تعزیرات قاچاق کالا – مواد مخدر – مشروبات الکلی – سرقت – ادمربایی و غیره )تجاری شامل ( ثبت شرکت ها- موسسات – ورشکستگی – چک – سفته و غیره ) گمرکی (شامل : حمل و- واردات صادرات و غیره ) کار وکارگری ( شامل : وصول مطالبات – بیمه از کارافتادگی و غیره )شوراههای حل اختلاف ( تخلیه – ابطال و تنفیذ اجاراه و...)خانوادگی ( ولایت – ازدواج – رشد – حضانت – مهریه – نفقه – طلاق – سازش – انکار زوجیت – ازدواج مجدد – نشوز – تمکین و..)تا حصول نتیجه نهایی در استان های البرز – تهران – قم – گیلان – هرمزگان – خوزستان – فارس – لرستان همراه شما میباشد.
02632203370:دفتر کرج
09120570475
02144263437:دفتر تهران
09129401482

۱۰ مطلب در مرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

خانواده

خانواده مفهوم وسیع و متفاوتی در فرهنگ ها و جوامع دارد بنیان هر جامعه خانواده است که در قانون مدنی ایران ریاست خانه و خانواده با مرد هست از این جهت که وظیفه پرداخت نفقه زن و فرزندان را برعهده دارد. در خانواده هر فردی به تناسب نقشی که دارد حقوق و مسئولیت هایی نیز دارد. بعنوان مثال زن بعنوان همسر وظیفه تمکین از شوهر خود را دارد و شوهر در مقابل وظیفه پرداخت نفقه را دارد یا فرزندان موظف به حسن برخورد با والدین خود هستند.

طلاق از ابزارهای قطع این روابط است البته با طلاق رابطه زوجیت از بین میرود ولی رابطه والدین با فرزندانشان قطع نمیشود و کماکان فرزندان نفقه خود را از پدر دریافت میکنند ولی با قطع رابطه زوجیت و پایان مدت عده وظایف زوجین در مقابل یکدیگر خاتمه میاید. موسسه حقوقی هما برای راهنمایی شما در رابطه با حقوق های خانواده و روابط بین والدین و فرزندان و والدین با یکدیگر در خدمت شماست تا بتواند وکیل خانواده خود شما را یاری دهد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

خانواده،وکیل خانواده،تمکین،نفقه،طلاق،وکیل خانواده در کرج،وکیل خانوادگی،وکیل کرج،وکیل

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل:

92 96 048 - 0912


 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

وکیل مطالبات

وکیل مطالبات

مطالبات که جمع طلب میباشد باید بصورت وجه یا مال باشد و بعبارتی تعهد مالی باشد بنابراین اگر کسی از دیگر بخواهد کاری برای او انجام دهد که جنبه مالی نداشته باشد نمیتوان آنرا مطالبه دانست ولی اگر بموجب یک رسید یا چک یا سند تجاری یا با ارائه هر نوع دلیل قانونی از دیگری درخواست وجهی نمود و اتبات نمود که قبلا به او وجهی پرداخته ولی مقرر بوده آن وجه را به او مسترد کند یا اینکه در نتیجه خلف تعهدات قراردادی و عرفی طرف مقابلش مسئول پرداخت خسارتی به وی بوده میتواند دعوا مطالبه وجه یا طلب یا خسارت اقدام نماید.

برای طرح چنین دعاوی باید به محاکم حقوقی و شوراهای حل اختلاف محل انجام تعهد یا محل اقامت متعهد یا محل واخواست سند مراجعه نمود و در این مراجع بستگی به صلاحیت آنها طرح دادخواست نماید و در صورت امکان میتواند قبل از صدور رای تقاضای صدور قرار تامین خواسته بدهد و اموال متعهد را به میزان خواسته اش توقیف نماید.

موسسه حقوقی وکلای هما همواره برای ارائه خدمات کیفری جزائی خانواده حقوقی و طلب کردن وجه خود و... در خدمت شما می باشد. برای ارتباط با وکیل مطالبات در کرج و دیگر استان ها با ما تماس بگیرید تا از وکیل مجرب و وکیل پایه دادگستری موسسه ما بهره مند گردید.

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل:

92 96 048 - 0912

 

 

 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

وکیل در غرب تهران

وکیل در غرب تهران

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران

در ابتدای امر باید بدانیم وکیل کیست؟ وکیل شخصی است که از طرف شخصی  اعم از حقیقی یا حقوقی ، بر اساس عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. تا با دریافت یا بدون دریافت وجهی که به آن حق الزحمه یا حق الوکاله می گویند، کاری را انجام دهد. اگر وکیل رسمی باشد که یا از کانون وکلا مجموز وکالت را می گیرد یا از طرف قوه قضایه اجازه وکالت را به آنها می دهند. در هر صورت داشتن وکیل پایه یک دادگستری بهتر از موارد دیگر است چرا که به قاون تسلط کافی را دارند. برای داشتن وکیل در غرب تهران می توانید با موسسه حقوقی هما تماس گرفته و وقت مشاوره تنظیم نمایید.

 

02144979434

09120578608

09129401482

09120570475

وکیل ملکی در غرب تهران

در هنگام معاملات ملکی گاها پیش آمده که به دلیل نا آگاهی افراد و طرفین معامله با مشکلاتی مواجه شده اند که بر طرف نمودن این سری مسائل از توان دو طرف خریدار یا فروشنده ، سازنده یا خریدار، مالک یا مستاجر خارج است و برای حل آنها بایستی به دادگاهها یا شوراهای حل اختلاف رجوع کرد. آشنایی به امور قضایی و مسائل حقوقی در توان همه افراد جامعه نیست و داشتن وکیل در غرب تهران را به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم. برای یافتن وکیل ملکی در غرب تهران با شماره های ذیل تماس بگیرید.

 

وکیل چک در غرب تهران

شغل وکالت یکی از مشاغل محبوب در بسیاری از کشورها از جمله ایران است و وکیل در خیلی از کشورها از وجهه اجتماعی بالای برخوردار است و همواره مورد احترام اقشار مختلف جامعه هستند. مشکلات مالی و اقتصادی به صورت همیشگی گریبانگیر افرادی است که بدون مشورت و مشاوره معاملاتی را انجام می دهند که گاها با مشکلات حقوقی یا کیفری همراه است. بحث چک سفته و وصول مطالبات در خیلی از موارد بدون هماهنگی با وکیل چک در غرب تهران نمی توانید در راستای تحقق اهدافتان پیش بروید. داشتن یک وکیل در غرب تهران که بتواند شما را در رسیدن به هدفت خویش که در مسائل حقوقی چک برگشتی یا چک بلامحل کمک کنید در نتیجه کار موثر است. برای یافتن بهترین وکیل در غرب تهران با شماره های ذیل تماس بگیرید.

 

وکیل کیفری در غرب تهران

در امر وکالت از مشخصه های یک وکیل خوب داشتن پرونده های موفق و پیشرفت در کارهای حقوقی و پیگیری امور موکلین و پاسخگو بودن وکیل می باشد. در مشکلات کیفری داشتن یک وکیل کیفری خوب میتواند روال و روند و همچنین نتیجه یک پرونده را تحت تاثیر قرار دهد تا موکل بتواند با اطمینان خاطر بیشتری به کارهای خود برسد. داشتن تخصص کیفری برای وکیل یک آیتم قوی در انتخاب کارهای آن می باشد. شما عزیزان آماده پاسخگویی و همکاری و اعلام وکالت در تمام زمینه های حقوقی ،کیفری ،خانوادگی می باشم. امید است با مراجعه و اعتماد به دفتر حقوقی ما بار مشکلات حقوقی خویش را با پیگیری های صحیح کاهش دهید.

 

وکیل خانواده در تهران

مشکلات خانوادگی که در جامعه امروزی به دلایل مختلف برای خانواده ها به وجود می آید تک تک اعضای خانواده را درگیر خود می نماید و در هیچ خانواده ای شما نمی توانید موردی را بیابید که یکی از افراد درگیر مسائل دادگاه های خانواده طلاق حضانت نفقه مهریه اجرت المثل و یا حقوق قانونی باشد و دیگر اعضای خانواده را درگیر ننماید. اگر در جستجوی وکیل خانواده در تهران و مخصوصا در غرب تهران هستید و نیاز به وکیل در غرب تهران هستید به شما توصیه می کنیم با موسسه حقوقی در غرب تهران که موسسه هما می باشد تماس گرفته و وکیل خود را انتخاب نمایید.

 

02144979434

09120578608

09129401482

09120570475

 

دیگر موضوعاتی که در مجموعه هما می توانید بیابید.

وکیل در تهران

وکیل طلاق در غرب تهران

دفتر وکالت در غرب تهران

موسسه حقوقی در غرب تهران

جستجوی وکیل در غرب تهران

وکیل مجرب زن در غرب تهران

شماره وکیل در غرب تهران

تنظیم لایحه دفاعیه

تنظیم شکوائیه

تنظیم دادخواست

تنظیم اظهارنامه

تنظیم قراردادهای حقوقی مشارکت و ...

 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

کلاهبردار از زمره جرائم مالی است که دو جنبه ایی میباشد؛ یعنی هم دارای جنبه خصوصی است از جهت جبران زیان زیاندیده و هم دارای جنبه عمومی است و مستوجب حبس میباشد. تعریف و توضیح این جرم در ماده یک قانون تشدید مجازات اختلاس ارتشا و کلاهبرداری آمده است کلاهبردار بصورت ساده مشدد مورد مجازات قرار میگیرد. شاید یک وکیل کلاهبرداری بتواند این افراد بشناسد و بداند که چگونه در مقابل آنها بایستد.

افراد کلاهبردار در حقیقت از ضعف نفس اشخاص استفاده میکنند بگونه ای که قربانی با میل و رغبت مال خود را در اختیار مجرم قرار میدهد لیکن فریب خورده است. افراد کلاهبردار بعضا افراد باهوشی هستند که با محاسبه سود و زیان عواقب کار خود به سمت ارتکاب جرم میروند.موسسه حقوقی هما همواره برای انجام امور کلاهبرداری سرقت قتل خیانت در امانت دیه با وکیل پایه یک دادگستری در کرج در خدمت شما می باشد.برای تماس با یک وکیل کلاهبرداری مجرب و با تجربه با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل :

92 96 048 - 0912


 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

وکیل چک در کرج

وکیل چک در کرج

چک از جمله اسناد لازم الاجرا میباشد که دارای وصف تجریدی است و بدون توجه به منشأ صدورش قابل مطالبه میباشد و همچنین دارنده چک یا سفته میتواند قبل از صدور حکم قطعی تقاضای تامین خواسته و توقیف اموال بلامعارص صادر کننده چک و حتی ظهر نویس را بخواهد مرور زمان طرح دعوای حقوقی مطالبه وجه چک پنج سال میباشد و مرور زمان طرح دعوای چک کیفری یکسال میباشد. برای اینکه چکی را دارای وصف کیفری بدانیم باید به قانون صدور چک مراجعه نمود.

طبق این قانون برای اینکه بتوان ازطریق شکایت کیفری علیه صادرکننده طرح دعوا نمود میبایست شرایطی در چک وجود داشته باشد از جمله اینکه چک سفید امضا نباشد چک بابت تضمین انجام تعهد یا امانی نباشد یا وعده دار نباشد. البته امروزه غالبا چک های صادره در میان مردم بصورت وعده دار هست چون با وجود دستگاههای پرداخت سیار یا نرم افزارهای آسان پرداخت نیاز به صدور چک برای پرداخت آنی احساس نمیشود مگر مبالغ هنگفت. موسسه حقوقی وکلای هما با وکیل چک در کرج و همینطور وکیل مجرب در کرج در خدمت شما می باشد تا هر گونه خدمات کیفری حقوقی امور مربوط به چک سفته و هرگونه امر ضمانتی رو برای شما به بهترین وجه ممکن حل نمائد. برای مشاوره با کارشناسان و وکیل با ما تماس بگیرید.

وکیل چک در کرج، وکیل چک، چک، وکیل،وکیل در کرج،وکیل کرج، سفته،وکیل پایه یک دادگستری

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل :

92 96 048 - 0912


 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

سرقت

سرقت عبارت است از، ربودن مال دیگری بطور پنهانی، سرقت انواعی دارد گاهی زور گیری یا خفت گیری یا کیف قاپی با سرقت اشتباه گرفته میشود در صورتیکه هریک از آنها عنوان مجرمانه خاص خود را دارند. سرقت از یک سو به ساده و مشدد و از سوی دیگر به تعزیری و حدی تقسیم میشود. برای سرقت حدی باید شرایط مندرج در قانون مجازات اسلامی مختص این نوع سرقت وجود داشته باشد مثلا سرقت در سال قحطی نباشد. سارق پدر مالباخته نباشد سرقت از حرز صورت گرفته باشد و...

در سرقت مشدد معمولا زمان ارتکاب جرم و شکل ارتکاب آن باعث تشدید میشود مثلا سرقت در شب باشد یا سارقین مسلح باشند یا در حین سرقت مورد آزار و اذیت کسی شوند و.... . سرقت از جرائم با جنبه عمومی است یعنی بصرف گذشت شاکی خصوصی پرونده مختومه نمیشود . دادگاه صالح برای طرح شکایت دادگاه محل وقوع جرم یا محل دستگیری یا اقامت متهم میباشد.

موسسه حقوقی هما با وکیل خوب در کرج و وکیل مجرب زن درکرج در خدمت شما می باشد تا شما امور مربوط به سرقت کلاهبرداری و... را در کمترین زمان ممکن رفع نمائید.برایاطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

سرقت،کلاهبرداری،ربودن مال،دزدی،وکیل سرقت در کرج،وکیل سرقت،وکیل،وکیل کرج،وکیل خوب در کرج

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل :

92 96 048 - 0912


 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

طلاق

طلاق قطع رابطه زوجیت میان زن و مردی است که بموجب عقد نکاح دائمی با یکدیگر ازدواج نمودند. طلاق در ازدواج دائمی مصداق دارد و انواعی دارد از جمله: طلاق باین طلاق خلع طلاق مبارات. بعد از وقوع صیغه طلاق زن باید بسته به نوع طلاق مدت مشخصی را بعنوان عده نگه دارد زن در طول مدت عده نمی تواند ازدواج نماید با مرد دیگری و در طول این مدت زن و شوهر میتوانند به یکدیگر رجوع نمایند بدون اینکه مجددا نیاز به اجرای صیغه عقد ازدواج باشد. اما بعد از پایان مدت عده اگر بخواهند به زندگی مشترک باز گردند میبایست مجددا میان ایشان صیغه عقد دائم یا موقت حسب انتخاب شان جاری گردد.

طلاق میبایست با حکم گواهی عدم امکان سازش از سوی دادگاه صالح و حضور دو شاهد بموجب صیغه شرعی اجرا گردد و سند طلاق تنظیم و توسط دفتر ازدواج و طلاق مجری صیغه طلاق به متقاضی داده خواهد شد. طلاق زمانی بهترین کار در زندگی مشترک است که شما مطمئن باشید که هیچ گونه میل به زندگی نداشته و دیگر کاری برای آن زندگی نمیتوانید کنید. موسسه حقوقی هما همواره در این امور در خدمت شما می باشد.

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل:

92 96 048 - 0912


 

 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

وکیل

وکیل

وکیل کسی است که در ازای اجرت یا بدون اجرت قبول میکند کاری را به نیابت از دیگری انجام دهد کسی که به دیگری وکالت میدهد موکل نامیده میشود و کسی که کار را انجام میدهد وکیل گفته میشود. وکالت یک عقد است که جز عقود جایز به شمار می آید عقد جایز عقدی است که هریک از طرفین هرزمان اراده کند میتواند آن را بهم بزند در مقابل عقد جایز عقد لازم قرار دارد. برای طرح دعوا یا پیگیری دعوا در محاکم قضایی فقط به کسی میتوان وکالت داد که بعنوان وکیل رسمی دادگستری دارای پروانه اشتغال به وکالت باشد.

حدود اختیارات وکیل دادگستری در قانون وکالت وایین دادرسی مدنی ذکر شده است وکیل در حکم امین است و نسبت به امور و اموالی که به او سپرده میشود امانت دار محسوب میگردد. وکیل نمی تواند اسرار موکل خود را افشأ نماید مگر با حکم قضایی. موسسه حقوقی هما نیز با وکیل کرج درخدمت شما میباشد تا امور مربوط به کیفری حقوقی خانواده را به خوبی برای شما به انجام برساند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل :

92 96 048 - 0912

 475 0 057 - 0912

 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

طلاق زن

طلاق زن

طلاق حق زن نیست بلکه حق مرد است و مرد هروقت بخواهد میتواند با پرداخت حقوق مالی زوجه او را طلاق دهد اما زن میتواند ضمن عقد نکاح یا بموجب یک عقد وکالت مجزا با حق توکیل به غیر و بصورت بلاعزل از شوهر خود وکالت در طلاق بگیرد و بدون نیاز به حضور وی با مراجعه به دادگاه و اختیار نمودن یک وکیل رسمی دادگستری خود را مطلقه نماید. این مورد نیز نوعی وکالت توافقی است اما اگر وکالتی در کار نباشد و زن بخواهد مستقلا تقاضای طلاق دهد باید در ضمن دادخواست طلاق علت موجه و قانونی خودرا برای طلاق ذکر نماید و مستندات آنرا ابراز نماید.

از جمله این دلایل میتوان به اعتیاد شدید زوج به مواد مخدر یا روان گردان جنون بیماری های اعصاب و روان سو رفتار ضرب و جرح وغیره اشاره نمود. اما طلاق یکطرفه یا طلاق از طرف زن روند طولانی تر و پر پیچ و خمی دارد و برای طرح آن لازم است که متقاضی از مشاوره و حضور یک وکیل رسمی در طول رسیدگی به پرونده بهره مند شود چرا که امور حقوقی کاملا تخصصی بوده و با امور اداری معمول متفاوت است.

موسسه حقوقی هما با داشتن وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مجرب خانم در کرج و دیگر استان ها در خدمت هموطنان خود در زمینه طلاق ، لطاق توافقی، طلاق یکطرفه و... در خدمت شما می باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکیل خوب در کرج با ما تماس بگیرید.

طلاق زن، طلاق از طرف زن، طلاق، طلاق یک طرفه،طلاق توافقی،وکیل طلاق،وکیل طلاق در کرج،وکیل طلاق از طرف زن،وکیل مجرب خانم،وکیل زن،

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

33 48 66 88 - 021

شماره تماس با وکیل صادق نیا:

92 96 048 - 0912


 

 • vakil khanoom
 • ۰
 • ۰

وکیل کیفری در کرج
برای دعاوی کیفری در کرج از جمله قتل سرقت کلاهبرداری و.... همواره می بایست یک وکیل کیفری در کرج داشته باشیم تا بتوانیم مسائل مربوط به این گونه مشکلات را براحتی برطرف کنیم. بعضی از جرایم مثل قتل از جرم های بزرگ هستند و برای رسیدگی به این جرائم می بایست راه حل ها و ایده های مناسبی داشته باشیم تا بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم بعضی از امور نیز جرایم جز جرم هایی هستند که جنحه گفته میشوند و در کوتاه ترین زمان میشود بررسی کنیم.

موسسه حقوقی هما با وکیل خوب در کرج در خدمت هموطنان عزیز می باشد تا شما بدون هیچ گونه مشکل و استرسی مسائل خود را به نتیجه برسانید.

وکیل کیفری در کرج،وکیل کیفری، کیفری،وکیل،قتل،اعدام،حبس ابد،وکیل خوب در کرج، وکیل خوب، موسسه حقوقی،وکیل کزج،وکیل زن در کرج


شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 - 026

34 94 97 44 - 021

شماره تماس با وکیل :

92 96 048 - 0912

 • vakil khanoom